Je bespaart 30%!
Doona Liki Trike S3

Doona Liki Trike S3

Je all-in-one compacte fiets voor alle avonturen

In seconden inklapbaar voor eenvoudig transport en opbergen In hoogte verstelbare duwstang voor comfortabel duwen Waterafstotende zonnekap voor bescherming bij elk weer 5-punts veiligheidsgordel voor veilige ritten Vliegtuiggeschikt dankzij het compacte vouwformaat Groeit mee met je kind van zitleeftijd tot zelfstandig 3-wiel rijden
  • In seconden inklapbaar voor eenvoudig transport en opbergen

  • In hoogte verstelbare duwstang voor comfortabel duwen

  • Waterafstotende zonnekap voor bescherming bij elk weer

  • 5-punts veiligheidsgordel voor veilige ritten

  • Vliegtuiggeschikt dankzij het compacte vouwformaat

  • Groeit mee met je kind van zitleeftijd tot zelfstandig 3-wiel rijden

14,50 €
10,15 €
/ maand

Altijd flexibel
Bij alle looptijden na drie maanden op elk moment overstappen

Eenvoudige betaling
Geen borg, geen verborgen kosten.

Korte looptijden
Nadat de minimale looptijd op elk moment opzeggen.

Kwaliteitsbelofte
Alle gebruikte producten zijn technisch 1A.

Meegroeiontwerp

Deze driewieler groeit met je kind mee! Van de duwfase via de controlemodus tot de vrijrijmodus. Je kunt erop vertrouwen dat het je kind jarenlang plezier zal bezorgen.

Eenvoudige bediening

De Liki Trike S3 kan dankzij zijn innovatieve ontwerp razendsnel worden opgevouwen en weer opgezet. Geen stress meer bij het instappen in de auto of het openbaar vervoer – hij past overal!

Maximale veiligheid

Veiligheid voorop! Met de 5-puntsveiligheidsgordel, schouderbeschermers en een waterafstotende overkapping is je kind altijd veilig en beschermd. Perfect om zorgeloos van elk avontuur te genieten.

... nog vragen?

In onze FAQ vind je de antwoorden op de meest gestelde vragen. Mochten er toch nog vragen zijn, neem dan gerust contact met ons op via de chat of bel ons: 089 255525662

Blijf altijd flexibel!

We willen dat je altijd het juiste product hebt voor de leeftijd en behoeften van je kind. Na de minimale looptijd kun je je abonnement op elk moment opzeggen. Of je kunt gewoon overstappen op het volgende product.

Dit zou je kunnen interesseren

Doona Liki Trike S3 huren: de opvouwbare driewieler die meegroeit

De Doona Liki Trike S3 is een meegroeiende driewieler voor kinderen van 10 maanden tot 3 jaar (max. 20 kg). Je gebruikt hem in vijf standen, van duwdriewieler met ouderduwstang tot zelfstandig fietsen. Opgevouwen meet hij maar 32 × 59,5 × 23,3 cm. Bij StrollMe huur je de Liki Trike S3 vanaf € 7,90 per maand.

Het belangrijkste in het kort

  • meegroeiende driewieler vanaf ca. 10 maanden (zodra je kind kan zitten) tot 3 jaar, max. 20 kg
  • 5 standen: ouder-, duw-, driewieler-, fietsstand en opgevouwen; geschikt voor het vliegtuig met reistas
  • slechts 6,7 kg, opgevouwen 32 × 59,5 × 23,3 cm
  • bij StrollMe vanaf € 7,90 per maand, minimale looptijd vanaf 3 maanden

Doona Liki Trike S3: gebruik per leeftijd

Leeftijd Stand Wat er verandert
10–18 maanden Ouderstand lange rugleuning, ouderduwstang, voetsteun, armsteun, zonnekap
18–24 maanden Duwstand je kind zit vrij, jij duwt en stuurt
24–30 maanden Driewielerstand pedalen en stuur, je kind trapt zelf
30–36 maanden Fietsstand korte rugleuning, je kind fietst zelfstandig
altijd opgevouwen compact voor kofferbak en reizen; handbagage in het vliegtuig met reistas

Waarom een meegroeiende driewieler zinvol is

In de eerste drie jaar groeien kinderen sneller uit spullen dan je kunt bijhouden. De Liki Trike gaat deze hele fase met je mee: eerst duw je je kind met de ouderduwstang zoals in een kleine buggy, daarna neemt je kind het stap voor stap zelf over. Dankzij het dubbele stuursysteem kun je altijd ingrijpen.

Lekvrije schuimbanden, een 5-puntsgordel met schouderkussens en een zonnekap met UPF 50+ horen bij de uitrusting. De rugleuning verstel je met een hendel, en voetbandjes houden kleine voetjes veilig op de steun (met antislip klittenband).

Wil je kind niet in de kinderwagen? De Liki Trike als alternatief

Veel peuters willen op een gegeven moment niet meer in de kinderwagen of buggy: ze maken zich stijf, klimmen eruit of willen alleen nog gedragen worden. Vaak zit daar de wens achter om zelf mee te doen. Dan is de Liki Trike een mooi alternatief: zodra je kind stabiel kan zitten, vanaf ongeveer 10 maanden, zit het erop als op een echte driewieler, houdt het stuur vast en beleeft de wandeling actief mee. Veel kinderen blijven er veel liever op zitten dan in een buggy of kinderwagen.

Jij houdt toch de controle: met de ouderduwstang duw en stuur je, de 5-puntsgordel houdt je kind veilig, de klittenbandjes houden de voetjes op hun plek en de zonnekap beschermt tegen de zon. Zodra je kind zelf kan trappen, bouw je de Liki Trike eenvoudig om tot driewieler. Zo wordt het buggy-alternatief stap voor stap het eerste eigen voertuig.

Doona Liki Trike S3: afmetingen, gewicht en technische gegevens

Kenmerk Doona Liki Trike S3
Leeftijd 10 maanden (zodra je kind stabiel zit) tot 3 jaar
Max. belasting 20 kg
Gewicht 6,7 kg
Afmetingen met duwstang 93,7 × 50,1 × 102,6 cm
Afmetingen zonder duwstang 62,1 × 51,1 × 84,9 cm
Opgevouwen 32 × 59,5 × 23,3 cm
Meegeleverd schouderkussens, gevoerde armsteun, voetbandjes, opbergtas

Grote pluspunt: het vouwformaat

Opgevouwen is de Liki Trike nauwelijks groter dan een koffer. Hij past in bijna elke kofferbak, in de gang en volgens Doona ook in het bagageruim van een vliegtuig. Zo gaat hij mee op vakantie of naar opa en oma.

Liki Trike S3 of S5?

Beide modellen hebben dezelfde techniek en dezelfde vijf standen. De S5 heeft daarnaast een bekerhouder, houten handgrepen, een premium opbergtas en een reistas. Voor dagelijks gebruik is de S3 ruim voldoende.

Meer kinderfietsen en loopfietsen

Checklist: hierop let je bij een driewieler

De Liki Trike S3 voldoet aan alle punten:

  • ouderduwstang voor de eerste maanden
  • gordel die je kind veilig vasthoudt
  • verstelbare rugleuning
  • zonbescherming
  • lekvrije banden
  • compact vouwformaat

Doona Liki Trike S3 huren bij StrollMe: de voorwaarden

StrollMe is een verhuurservice voor baby- en kinderuitrusting in abonnement. Zo werkt huren:

Onderwerp Zo is het geregeld
Prijs vanaf € 7,90 per maand, afhankelijk van de gekozen minimale looptijd
Minimale looptijd minimaal 3 maanden; je kiest uit 3, 6, 12 of 24 maanden
Borg geen
Na de minimale looptijd maandelijks opzegbaar. Je kunt terugsturen of ruilen voor een ander model.
Vóór het einde van de minimale looptijd Terugsturen en ruilen zijn niet voorzien. Uitzondering: er is iets mis met het product of je kind accepteert het helemaal niet. Neem dan contact met ons op via de chat of telefonisch op +49 89 255525662, dan ruilen wij om.
Retourzending gratis
Gebruikssporen en reparatie normale gebruikssporen en service inbegrepen
Staat bij keuze voor gebruikt professioneel gereinigd, gecontroleerd en gedesinfecteerd (zo knappen wij op)

Veelgestelde vragen over de Doona Liki Trike S3

Vanaf welke leeftijd is de Doona Liki Trike geschikt?

Vanaf 10 maanden of zodra je kind stabiel kan zitten. Je kind moet al zelfstandig rechtop kunnen zitten. Op deze leeftijd duw en stuur jij met de ouderduwstang.

Tot welk gewicht kun je de Liki Trike gebruiken?

Tot 20 kg, dat komt ongeveer overeen met de leeftijd van 3 jaar.

Wat te doen als mijn kind niet meer in de kinderwagen wil zitten?

Probeer de Liki Trike als alternatief. Vanaf ongeveer 10 maanden, als je kind stabiel zit, kan het erop zitten als op een driewieler en het stuur vasthouden, terwijl jij met de ouderduwstang duwt en stuurt. Veel kinderen blijven er liever op zitten dan in een buggy of kinderwagen. Zodra je kind zelf kan trappen, bouw je hem om tot driewieler.

Hoe zwaar is de Doona Liki Trike S3?

Hij weegt 6,7 kg.

Wat is het verschil tussen de Liki Trike S3 en S5?

Techniek en standen zijn hetzelfde. De S5 heeft daarnaast een bekerhouder, houten handgrepen, een premium opbergtas en een reistas.

Kun je de Liki Trike meenemen in het vliegtuig?

Opgevouwen meet hij 32 × 59,5 × 23,3 cm en past hij volgens Doona in het bagageruim van een vliegtuig. Hij is niet aangemerkt als handbagage, controleer dus de regels van je luchtvaartmaatschappij.

Waarom een driewieler huren in plaats van kopen?

De Liki Trike wordt ongeveer twee jaar gebruikt. Bij StrollMe betaal je vanaf € 7,90 per maand in plaats van de adviesprijs van € 279,95. Na de minimale looptijd stuur je hem terug of stap je over op een loopfiets.

Kan ik de Doona Liki Trike S3 vóór het einde van de minimale looptijd terugsturen of ruilen?

In principe pas na afloop van de minimale looptijd, die minimaal 3 maanden bedraagt. Uitzondering: is er iets mis met het product of accepteert je kind het helemaal niet, neem dan contact op met onze klantenservice via de chat of telefonisch op +49 89 255525662. Dan ruilen wij om.

Met de Doona Liki Trike S3 heb je een driewieler die meegaat van het allereerste uitje tot de eerste zelfstandige rit. Is je kind klaar voor een loopfiets, dan stap je na de minimale looptijd bijvoorbeeld over op de woom GO 1 PLUS.